MENÜ HIZLI REZERVASYON

Saç Simulasyonu

Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu cerrahi olmayan ,ağrısız erkek ve kadında kellik kapatma yöntemleri arasında son noktadır ; saçınızın dökülme ölçüsüne ve arzu edilen görünüme dayalı olarak - gerçek saç kökleri ve tellerinin doğal görünümünü kopyalamak için saç derisinin epidermal seviyesine doğal mikropigmentlerin uygulandığı inanılmaz ve hayat değiştirici kellik kapatma yöntemidir. Yöntemimiz, sadece doğal pigmentler ve uygulama yöntemleri kullanarak günümüzde dünyada mevcut bu türdeki en iyi kelllik kapatma yöntemi olarak kabul edilmektedir. Saç simülasyonu bir saç ekim yöntemi değildir. Fakat saç ekimi sonrasında saç ekim yöntemleri ile birlikte kullanılabilmektedir.

Saç Simülasyonu sırasında ağrı hissedilir mi?

Haç pigmentasyon işlemi öncesinde kişinin çalışma yapılacak bölgesi anestesik kremler ile lokal olarak uyuşturulur.Böylece çalışma esnasında çok ciddi bir acı hissi oluşmaz..

Saç Simülasyonu Faydaları

- Tam, genç kısa kesilmiş bir saç görünümü verebilir 
- Tam bir ön, yan ve/veya arka saç çizgisinin benzerini yapabilir 
- Kısman kel veya tamamen kal başlarda saç çizgisini onarabilir 
- Saç dökülmesinin tüm seviyelerinde belirtileri - kalıcı olarak- gizleyebilir 
- Daha önceki saç nakli ameliyatından kaynaklanan yara izlerini kamufle edebilir 
- Yara, yanık izleri ve doğum lekelerini gizleyebilir 
- Saç naklinin (Saç ekimi ) görsel etkisini arttırabilir 

Saç Simülasyonu Kimler İçin Uygundur?

Saç Simülasyonu tüm saç dökülmesi türleri ve aşamaları, her yaş, renk ve cilt tipine uygundur.

Saç Simülasyonu Ortalama İşlem Süresi Nedir?

Saç simülasyonun süresi uygulama alanın büyüklüğüne göre değişmektedir.Ortalama 30 dk ile 3 saat arasında değişmektedir.İşlem sonrası hasta günlük hayatına hemen dönebilmektedir. Aynı gün ılık duş ile saç yıkanabilmektedir.Sonucu için saç ekiminde olduğu gibi uzun bir zaman beklemenize gerektirmeden hemen sonuç alınmaktadır.Ayrıca eski dikişli yöntemle alınan saç ekimlerinde dikiş izinin olduğu alanın saç efekti ile kapatılmasında oldukça başarılı bir yöntemdir.