MENÜ HIZLI REZERVASYON

HİZMETLERİMİZ

Sizin için... Yetenekli güzellik uzmanlarından saç, makyaj, manikür ve bakım hizmetleri.

Saç Bakımı
Her saç tipine ve kullanım yerine göre saçınız için istediğiniz görünümü oluşturuyoruz. Zamanla incelen, zayıflayan, kırılan, matlaşan saç tellerini onarıyoruz. Böylece saçınız daha kolay taranmasını sağlıyor ve yapısı daha güçlü oluyor
Saç Kesimi
Görünümde yenilenme saçta başlar. Saçınızın dokusu veya boyu ne olursa olsun, yüz şeklinize göre size en uygun saç modelini yapıyoruz. Profesyonel saç tasarımcılarımız yeni tarzınızı oluşturmak için hazır.
Saç Analizi
Saç, her insanda dış görünümü etkileyen önemli bir etkendir. Kimi zaman az, kimi zaman fazla miktarda olan saç dökülmelerini kesinlikle umursamalısınız. Saçınızı analiz edelim ve sizin için en uygun çözümü belirleyelim.
Saç Renklendirme
Saç renginizde radikal bir değişiklik yapmak ve daha parlak olmasını mı istiyorsunuz ? Saç renklendirme için doğru yerdesiniz o zaman. Saçınızdaki istediğiniz değişikliği yapıyoruz ve endamınıza endam katıyoruz.
Sakal Traşı
Erkeğin makyajı saçları ve sakallarıdır. Profesyonel ekibimizle saçlarınıza ve sakallarınıza uzman dokunuşu yapmak istiyoruz. The Saloon yeni tarzınızı oluşturuyor.
Cilt Bakımı
Yaşla beraber UV ışınları ve stresin etkisiyle cildinizde ışıltı kaybı ve yaşlanma belirtileri başlıyor. The Saloon ekibi olarak cildinize eski ışıltısını geri kazandırıyoruz ve yaşlanma belirtilerini azaltıyoruz. Cilt bakımı yaptırarak cildinizi ödüllendirin.
Kaş Şekillendirme
Kaşlarınızı doğru biçimde şekillendirmek, her daim şık ve güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Doğru kaş şekillendirme görünümüz için çok önemlidir. Profesyonel ekibimizle kaşlarınızı trend kaş şekillerine uygun bir şekilde biçimlendiriyoruz.
Manikür ve Pedikür
Bakımlı olmanın en önemli koşullarından biri manikür ve pedikürdür. Günlük hayatınızda bütün vücudumuzda olduğu gibi el ve ayaklarımızda da yıpranmalar olabilir, el ve ayak bakımımızda önem vermeliyiz. Manikür ve pedikür ile el ve ayaklarınız için gerekli bakım The Saloon’da.
El ve Ayak Bakımı
Bakımlı olmanın en önemli koşullarından biri manikür ve pedikürdür. Günlük hayatınızda bütün vücudumuzda olduğu gibi el ve ayaklarımızda da yıpranmalar olabilir, el ve ayak bakımımızda önem vermeliyiz. Manikür ve pedikür ile el ve ayaklarınız için gerekli bakım The Saloon’da.
Solarium Hizmeti
Solaryum hizmetimiz ile cildiniz her zaman bronz kalsın. Düzenli solaryum hizmeti ile cildinizin tazeliğini koruyun ve daha sağlıklı olun.
Sir ve Ağda
Sir ağda ile sizi istenmeyen tüylerinizden kurtarıyoruz. Doğal yollarla elde edilen bitkisel ürünler ile sir ağda işlemini gerçekleştiriyoruz ve tüylenme sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.
Kalıcı Makyaj
İster doğal, gösterişli şeyleri arayın, mükemmel görünümünüzü yaratmak için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım izleriz.
Porselen Makyaj
Profesyonel ekibimiz, size özel ürünler ile porselen makyajınızı yapıyoruz. Cildinize pürüzsüzlük sağlayıp doğal, sanki hiç makyaj yokmuş etkisi veriyoruz.
Plastik Makyaj
Plastik makyaj genellikle show, sinema veya tiyatro gösterilerinde yaralanma, kesilme efektleri izleyiciye daha gerçekçi gözüksün diye yapılan bir makyaj türüdür. Diğer makyaj türlerine göre yapımı oldukça uzun süren ve profesyonellik gerektiren bir makyaj türüdür.
3D Makyaj
Dermapen
Oldukça konforlu olan dermapen uygulaması ,cerrahi olmayan en iyi cilt yenileme yöntemlerinden biridir.Cildin alt tabakalarına hasar uyarısı ve gerekli vitaminler verilerek dokunun yeniden yapılandırılması sağlanır..
Kabin Cilt Bakımı
Lazer Epilasyon
Saç Simulasyonu